GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Fat 17277150
nr 1727 7150
Fat
Gina Nielsen. Signerad, daterad 1998, bemålat glas i dekor av ormar. Diameter: 39 cm, höjd: 10 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 29 september 2025
kl 20:23:11
100 kr
150 kr